úterý 24. září 2013

ZAHRADAa její kouzelná moc ...tak moc mě baví trávit venku čas...je tu tolika krás...vůní, zvuků... sedám si často třeba až na úplný konec zahrady a poslouchám...nabíjím se...léčí mě to duši...
Společnost mi dnes dělá jen Bella, naše čtyřnohá dáma , která byla před třemi týdny na operaci s uchem...dnes měla štastný den, krunýř mi pomohla servat a už může zase bezstarostně běhat....ještě sundat krunýř Viktorce a máme domarodíno.-))
Ořechů je letos hodně, jablíček plné koruny...to budou štrůůůůdly.-))) miluju je...
Přeji vám pohodový den at už venku nebo zachumlané pěkně doma v dece...
Mějte se krásně ! Vaše Andytakhle se ta moje prdelka usmívá.-))) šibalka .-))


16 komentářů:

 1. Andrejko, děkuji za blahopřání k vnoučkovi. Neboj já celou dobu poctivě sleduji tvé příspěvky. Ty o Korsice jsem hltala a moc ti to přála. Tak ať je kolem tebe jen pohoda a neboj, Viktorce už to taky sundají. Holky mějte se krásně a pohlazení oběma pa Věra♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruško ahojky,
   vnouček je kouzelný ! brečela jsem dojetím, nějak mě to dojímá, když vidím malé mimí.-)) to asi ta touha mít ještě jedno miminko...kéž by si nás nějaké chtělo najít...
   jsi hodná, že mě sleduješ...vím že tu jsi a já jsem zase stále u tebe...dneska jsem si poslouchala tvou hudbu co máš na blogu ...právě na zahradě , sachumlaná v dece..notas na trávě a tvou hudbu... maximální pohoda!!!
   mějte se rodinko taky pohodově a pohlazení všem papa ajka

   Vymazat
  2. sachumlaná, zachumlaná.-))))

   Vymazat
 2. Andrejko, krásné fotečky ze zahrady. Já tu úrodu můžu jen tiše závidět, u nás se moc neurodilo, jen hub je hromada. O jablíčka bude letos nouze, je jich málo a ještě maličká. Oběma marodům, jen to nejlepší a tobě krásný podzim. Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucinko, zahrada je pro mě útočiště...vždycky tam nechám to co mě trápí..někdy jsou dny kdy bych jen ležela a brečela do polštáře...ale pak jdu ven na zahradu, obejmu pár stromů...poslechnu si všechny ty zvuky...a jako mávnutím kouzelného proutku to jsem zase já.-)))
   na houby jedeme v sobotu tak jsem zvědavá, potřebuji nasušit houbičky , nemám nic...
   a úroda je letos dobrá...sice přestávají rodit některé stromy, jsou už chudinky staré...ale zase letos jsou ořechy, loni nebyly...moc ti děkuji za návštěvu, přeji ti krásný večer papa ajka

   Vymazat
 3. Andrejko, krásné fotečky ze zahrady. Já tu úrodu můžu jen tiše závidět, u nás se moc neurodilo, jen hub je hromada. O jablíčka bude letos nouze, je jich málo a ještě maličká. Oběma marodům, jen to nejlepší a tobě krásný podzim. Lucka

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj zlato,ježíš ani jsem netušila,že u Vás jedete v krunýřích ve velkém .... ale jak je vidět,úspěšně se jich zbavujete a neboj Viktorka už ho tahy brzy odhodí .... ale stejně jí obdivuji prdelku,jak to všechno zvládá,je to velká šikulka a bojovnice.
  A když mluvíš o štrůdlu,tak jsem dostala chuť na jeden co jsem jedla minulý týden - byl s tvarohem a višněmi - taková malá změna od jablečného,ale můžu říct,že to byla slast :-)
  Pusinu Tobě i prďolce ... pa,pa,pa Gabča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ahojky kočičko moje, jojo takový lazaret.-))) pomalu to odkládáme.-))
   Vikuška už je úplně v pohodě...bere ten korzet jako součást života... tím nám to ulehčuje...
   štrůdl miluju, já ho sice dělám , ale od babičky je nejlepší, mohla by ho dělat klidně každý druhý den a já bych ho do sebe nasoukala sama.-)) a recept tvaroh a višně ? tyjo, to zní lákavě|!
   jdeme na procházku, tento podzimní čas v podvečer miluju ...beru psa a malou a jdeme do lesa...tatínek nás zase na pár dnů opustil tak si jdeme provětrat plíce.
   papa a dnes večer písnu, chci tu adresu!.-)) a rady.-))
   papa ajka

   Vymazat
 5. Andrejka....ja tiež milujem štrúdle, ale bez orechov...
  máš krásnu záhradu...a prajem skoré vyliečenie všetkým okrunýřovaným...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janičko, štrůdl je prostě luxusní záležitost, já peču i s i bez. obojí miluju po kusech.-)))
   zahrádka je mé útočiště...moje dobíjení baterek.-))
   moc ti za vše děkuji Janičko, měj se moc krásně papa ajka

   Vymazat
 6. Anrejko, tedy já tu pár dní nebyla a u tebe je tolik krásných nových věcí ... sovičky, kulaťáky, polštářky, zahrádka ... no prostě paráda.
  Štrůdl jsem dělala v pátek a zblajzli jsme ho během chvilky ... pro mě je to takové ideální podzimní pečení.
  Hezký večer ... Věra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruško, moc tě zdravím.-)
   to víš, užívám si chvil u tvoření co to jen jde.-)
   přesně jak píšeš, ano podzimní pečení to je přesné, já bych ho mohla klidně každý den.-))
   krásný den ti přeji papa ajka

   Vymazat
 7. Krásná zahrádka a moc povedené fotečky, držím palečky a´t vaší berušce kurnýř sundají u brzy a může si užívat jako váš krásný pejsek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martinko,
   moc děkuji za pochvalu, už se dočkáme, ještě měsíc a půl, pak rehabko a bude zase jako rybička.-)
   přeji krásný den papa ajka

   Vymazat