úterý 13. srpna 2013

Ložnice v novém...

Ložnice v novém a jedno splněné přání .-)
Dobrý den mé milé,

Vy víte, že miluju sekáče, nikdy neodolám když jedu do města a ani včera to nebylo jiné.-))
Napínací prostěradla , polštáře s vyšívaným monogramem a ještě povlečení v nádherné světle růžové barvě. Opět se ve mě probudilo to mé druhé extra romantické já , které jsem nedokázala přesvědčit o tom, jak se na to asi bude koukat můj muž.-) Přeci jen respektuji mužství a když vidím chlapa v růžové, mám osypky.-)) Nu , riskla jsem to .-)) hodila do pračky , sušičky a povlíkla...pak už jsem jen čekala co bude.-)) manžel to přežil, mám štěstí, že je to neskutečně příjemný materiál , který u  mě a mého muže vždy rozhoduje .-)
Fotky jsem pořídila jak večerní tak i po ránu, kdy je postel centrem povídání si, snídáně a když je chvilka tak i pročítání časáků.-))


No a abyste si nemyslely, že nic nedělám.-) tvořila jsem na přání polštářky , přání bylo moc krásné, již podzimní téma a opět jsem mohla tvořit jak se mi zlíbí , to je vždy krásná práce.
Janičko, pro vás.Všem přeji krásný den a děkuji za návštěvu!
papa Ajka

21 komentářů:

 1. Vau, to je paráda. Jak povlečení, tak tvoření. Ty polštářky s listy nemají chybu. Moc krásné. Rija

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Riuško, děkuji moc za návštěvu a pochvalu, podzimní polštářky se dělaly sami .-)) mám moc ráda podzim a tyto přírodní barvičky.
   děkuji papa krásný den ajka

   Vymazat
 2. Zase nádhera jak jinak,úžasný pokoukání.Ať se dílo daří.Strašně ráda sleduji co nového vytvoříte.Mějte se Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Raduško, děkuji vám moc jak za návštěvu tak pochvalu!
   občas se bojím, že vkládám často a že už to nikoho nemůže zajímat.-))))
   ale nemůžu si pomoct.-))
   mějte se krásně pa ajka

   Vymazat
 3. Andrejka, ružové návliečky sú nádherné a keď to i manžel prežil tak je to v úplnom poriadku. Tvoje tvorenie opäť nádhera. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko ahoj,
   jojo, manžel přežil.-)) dnes ráno říká, vždycky jsem si přál růžový povlečení, pochopitelně v tom byla kapka ironie.-))) ale aby mu to nebylo líto, nesl na mandl ještě světle modrou kostku , tak to bude zase příjemná změna do mužského stylu.-))
   převlíkám každý týden, tak si na chvilku užiju to své sladké povlečení.-)))
   jinak moc děkuji za pochvalu, moc si toho vážím.
   papa krásný den ajka

   Vymazat
 4. Ach jo taky bych chtěla do takového sekáče!!!!!!Já bych ho asi vyplenila,jinak tvořeníčko přímo od srdce,prostě nádhera,zdraví Jarka od Poděbrad

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaruško,
   já mám někdy co dělat abych to nevykoupila celé.-))) mají tam opravdu krásné kousky a za nádherný peníz, prostěradla 60 korun, povlečení 120 za obě, polštáře 20 korun...to se nedá nekoupit.-)))
   mám zásoby bílého na 100 let dopředu.-))))
   Moc děkuji za pochvalu tvoření, neskutečně mě tyto polštářky bavily, stejně jako jakékoli jiné.-)) tvoření je pro mě neskutečný relax a potěšení...
   mějte se krásně papa ajka

   Vymazat
  2. Ajko,já vás snad poprosím,vy něco vyberete ,domluvíme se a pošlete mi to.Před lety jsem takhle koupila vyšívané polštáře asi 14 kousků,nádhera sice jsem se nedávno rozdělila s dcerou ale slouží pořád.Byla by jste zlatíčko,těším se už ted a stydím se jak jsem přidrzlá. Jarka

   Vymazat
  3. Jako,já vás snad poprosím vy něco vyberete a pošlete mi to.Před lety jsem takhle koupila vyšívané polštáře asi 14 kousků,sice jsem se nedávno rozdělila s dcerou ale slouží jako o život.Těším se už ted a žasnu nad tím jak jsem přidrzlá,ale prosím,prosím myslím to vážně,pa pa Jarka

   Vymazat
  4. Jaruško,písněte mi na email a.cisarova@seznam.cz
   domluvíme se
   papa ajka

   Vymazat
 5. Andrejko, já jen závidím a to jak ten super sekáč, tak hlavně ty šikovné ruce. Pa, Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucinko,
   jsem ráda, že je u nás vždy kam jít.-)) je pravda, že člověk kolikrát musí hrabat až úplně dole.-)) aby něco našel, ale ted už paní ví po čem jdu tak mi to nechává bokem.-))
   a jinak moc děkuji za pochvalu, stále se učím a snažím se zdokonalovat.
   krásný večer papa ajk

   Vymazat
 6. Andrej nechodíte náhodou do toho sekáče hned vedle nádraží?Sem sice z Mostu,ale byla sem tam častou návštěvnicí.V Teplicích sem se vyučila,takže je tak nějak znám i když už je to nějaký pátek.Děkuju Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Raduš dobrý večer,
   na nádraží nechodím, to už musí být, když potřebuju tepláky pro malou na zahradu, tak se tam podívám i na něco jiného, ale chodím k divadlu, mají tam toho opravdu moc.
   papa Ajka

   Vymazat
 7. Andrejko, krásný sekáč, tam musí být jako v ráji :-). malované polštářky taky nádherné, bomba. Dana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danuško je.-))) vykoupila bych tam všechno.-)))
   děkuji ti za návštěvu s pochvalu tvoření, budoucí majitelka je také spokojená a to je pro mě vždy velká radost.
   Krásný večer papa Ajka

   Vymazat
 8. Andrejko ty a nic nedělat-to snad ani nejde :-)Nádherná romantika a jako vždy překrásné sekáčové úlovky!!!Krásný den!

  OdpovědětVymazat
 9. Pěkný den. Jsem u Vás prvně, ale polštářky a černý ,,kreslený,, dekor je nádherný. Strašně ráda bych se zeptala jak se to dělá nebo jestli je to kupované. Je to úžasné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačenko dobrý večer,
   polštářky jsou mnou malované barvičkami na textil .
   a postup na kreslení je snadný, vytisknout si obrázek jaký chcete , kopírákem přenést na látku, a štětečkem vybarvovat, stánovat psát.-)
   pak přežehlit , vyprat , přežehlit a máme hotovo.
   Pokud byste měla o cokoli zájem, písněte na email
   a.cisarova@seznam.cz
   krásný večer Aandy

   Vymazat
  2. Je to prostě nádhera. Bohužel každý nemá shůry dáno na zručnosti a tohle Vaše tvořeníčko je na pokochání a pohlazení duše nádhera. Myslím to tvoření i to sladění. Máte to úžasné. Moc díky..

   Vymazat