čtvrtek 14. března 2013

Hezké dopoledne milé duše, dnes jen na skok, ale přec.-) Nemohu si pomoct já vím:-)
Tentokrát Vás vpustím do místa, které je mi tak blízké , ale tak málo ho využívám:-) Jsem noční pták a tak se do postele dostávám někdy až k ránu ...
Ložnice je pro mě místem odpočinku , relaxu a víkendových rodinných siest .-) Povolili jsme si snídani do postele , takže když máme tatínka doma  vegetíme v pelíšku třeba do oběda.-)))
Dost už písmenek , fotečky budou mluvit za mě.-)
lustr , který jsem pořídila na blešáku za pár korun .-) přeji vám krásný den Andy 


7 komentářů:

 1. Andrejo, krása ..... tak do takového "pelíšku" by mě večer nikdo nutit nemusel, naopak...... mě z něho museli ráno tahat ven .... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markétko, já tam vždycky jen odpadnu.-)) a ráno zase pěkně v 7 na nožkách.-)
   Krásný večer papa

   Vymazat
 2. No krása, nečudujem sa, že si cez víkend lebedíte v posteli, je to príjemná a utulná izbička. Páči sa mi gálerka nad posteľou, stena je dosť veľká, tak môžeš postupne dopĺňať nové a nové fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Renatko, děkuju moc! Fotky už jsou připraveny jen zarámovat a natukat.-) máme to v plánu dát to po celé zdi a nahoru už mám takové ozdobné lišty ještě...to snad udělám příští týden.-)
   Pěkný večer papa

   Vymazat
 3. Andrejko máš to nádherně sladěné!!!To já zas chodím brzy hajat a brzy vstávám :-)

  OdpovědětVymazat
 4. ahoj Andí, ten lustr je exkluzivní!!!!! a vůbec celá ložnice, ale to je tvoje samozřejmost ;-)))taky mám jeden lustří poklad ve sklípku, co čeká na úpravu, nemůžu se dočkat.. Krásnej večír ti přeju, užij si postýlku :-)
  K.

  OdpovědětVymazat
 5. Ani sa nečudujem, že tam lebedíte. Je nádherná. Andrea

  OdpovědětVymazat